Caroline Heering

1. května 2015 v 19:20 | Martina
Caroline Heering se narodila jako Caroline Elisabeth Kjær v roce 1973 do jedné z nejzámožnějších rodin v Dánsku. Její rodiče, Erik Wilhelm Kjær a Helle Kirsten Flamand se rozvedli, když byla malá. Její matka se znovu vdala v roce 1987 za Ivara Frederika Moltke, který však sotva rok po svatbě zemřel na rakovinu. Caroline má dva sourozence. Sestru Marii Louise a nevlastního bratra Joachima Moltke. Caroline si později vzala příjmení své matky a stala se tak Caroline Flamand.

Caroline získala magisterský titul v oboru podnikání na Kodaňské univerzitě. V letech 1999 - 2006 pracovala jako manažer pro Unilever. V roce 2006 se stala dvorní dámou korunní princezny Mary. Od roku 2007 tuto roli kombinovala s novou funkcí Maryiny osobní sekretářky. V letech 2010 - 2014 působila jako oficiální poradce korunní princezny v rámci nadace Mary Fonden. V současné době zůstává "pouze" členkou představenstva Mary Fonden.

Caroline je vdaná za Petera Heeringa, jednoho z nejbližších přátel Frederika. Caroline a Peter spolu mají dvě dcery Emilie (*2002) a Rosemarie (*2005). Obě rodiny jsou si velmi blízké. Peter je kmotrem Isabelly, Caroline je kmotrou Vincenta a Frederik kmotrem Rosemarie. Celá rodina žije v Hellerupu v Kodani. Nicméně vlastní i rekreační vilu v Blokhusu na dánském pobřeží.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama