John Donaldson a jeho rodina

19. dubna 2015 v 19:59 | Martina
John Donaldson
John Dalgleish Donaldson se narodil 5. září 1941 v Port Setonu ve Skotsku. Jeho rodiči byli Peter Donaldson (1911 - 1978) a Mary Dalgleish (1914 - 2002). Má dva bratry - Petera a Roye. Kolem roku 1960 celá rodina emigrovala do Tasmánie v Austrálii. V roce 1963 ukončil studia matematiky a fyziky na univerzitě v Edinburghu. V tom samém roce se poprvé oženil. Jeho ženou se stala Henrietta Clark, se kterou má čtyři děti: Jane, Patricii, Johna a Mary.

John Donaldson

Henrietta Donaldson se svou nejmladší dcerou Mary

Později studoval na univerzitě v Tasmánii, kde získal titul PhD., a kde od té doby pracoval. Byl profesorem, vedoucím katedry a děkanem přírodovědné fakulty až do svého odchodu do důchodu v roce 2003. Poté hostoval na několika zahraničních univerzitách a vysokých školách. V Dánsku hostoval na univerzitě v Aarhusu a na Kodaňské univerzitě.

V roce 1997 Henrietta zemřela na komplikace po operaci srdce. Jeho druhou ženou se v roce 2001 stala spisovatelka Susan Elizabeth Horwood píšící pod pseudonymem Susan Moody. John a Susan střídavě žijí prakticky po celém světě - Johnovy děti žijí v Austrálii a Dánsku. Susan má zase rodinu ve Francii a Velké Británii.

John Donaldson se svou ženou Susan, 2004

Jane Stephens
Jane Elizabeth Stephens, roz. Donaldson se narodila 26. prosince 1965. Jane je vdaná za Craiga Stephense se kterým má tři děti: Alexandra, Erin a Kate. Je farmaceutkou. Jane je kmotrou prince Christiana.

Patricia Bailey
Patricia Anne Bailey, roz. Donaldson se narodila 16. března 1968. S prvním manželem Kenem Woodsem má dvě děti: Michaela a Maddison. Se současným manželem Scottem Bailym má dceru Molly. Pracuje jako zdravotní sestra. Patricia je kmotrou princezny Josephine.

Jane a Patricia

John Donaldson
John Stuart Donaldson se narodil 9. července 1970. Se svou ženou Leanne má dceru Michelle. Společně také vychovávají Leanninu dceru z předchozího vztahu Sherree. John je kmotrem prince Vincenta.

John Donaldson a jeho žena Leanne

Jane Stephens, Patricia Bailey a jejich dcery: Erin, Kate a Maddison.
Třetí družičkou byla Amber Petty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama